Поставување на блокови за висина на мерачот на висина, пакување 15 парчиња прецизност цврста алуминиумска рутер табела за пила поставени шипки за обработка на дрво
Новак

Поставување на блокови за висина на мерачот на висина, пакување 15 парчиња прецизност цврста алуминиумска рутер табела за пила поставени шипки

DEN 1.33

Во достапна форма

【Лесен за употреба】 Блоковите за поставување лесно можат да ја постават висината на оградата, битовите на лопати и другите секачи според потребите, што е побрзо и поточно отколку користењето на комбиниран владетел 【Цврст и отпорност】 Овие високо издржливи, цврсти анодизирани алуминиумски шипки можат да се комбинираат, наредени, слоевити и позиционирани рамо до рамо во различни комбинации за да ви обезбедат најточни опции за сечење. 【Повеќе големини】 Висока прецизност, големини вклучени во овој сет на мерачи на прецизно поставување се : 1/16 ", 3/32", 1/8 ", 5/32", 3/16 ", 7/32", 1/ 4 ", 5/16", 3/8 ", 7/16", 15/32 ", 1/2", 23/32 ", 3/4", 1x2x3 ", секоја лента е долга 3 инчи. 【Лесно За да прочитате】 Екстремно лесен за читање, ласерското оформено обележување во голем фонт го прави секој блок удобно гледачки од блискост, од агол, па дури и малку растојание. 【Ригорозно пакување】 : тврда пластична кутија, наредена со сунѓер, Задебелена горната покривка за апсорпција на влага и шок, што може подобро да го заштити производот за време на транспортот и да биде лесен за носење. 【Лесен за употреба】 Блоковите за поставување лесно можат да ја постават висината на оградата, парчињата на лопати и другите секачи според потребите, што е побрзо и поточно од користењето на комбиниран владетел. 【Цврст и отпорност - Овие високо издржливи, цврсти анодизирани алуминиумски шипки можат да се комбинираат, наредени, слоевити и позиционирани рамо до рамо во различни комбинации за да ви обезбедат најточно сечење опции.

Главните карактеристики

Избор на клиент