Јас многу го сакам држачот за далечински управувач со кози ТВ со 5 оддели ПУ Организатор за складирање на кожни кутии за канцелариски материјали
Новак

Јас многу го сакам држачот за далечински управувач со кози ТВ со 5 оддели ПУ Организатор за складирање на кожни кутии за канцелариски материјали

DEN 293.76

Во достапна форма

Држачот на далечински управувач е изработен од PU кожа Далечинскиот држач, покриен со кожа со висок квалитет во стил со деликатно шиење, издржлив и погоден за украсување на која било биро. Далечинскиот држач на телевизорот, ние ги сменивме ткаенината и поставата, а новата шема и печатењето во боја и текстурата со висок степен ја прават оваа кутија за складирање да изгледа поубаво и практично. Далечинскиот држач за табела, совршена големина е 8,3 инчи*4,9 инчи*2,7 инчи. Големата големина има поголем капацитет за сите типови мобилни телефони, одржувајќи го вашиот дом и канцелариски декор да изгледа стилски. Далечинскиот кади, подарок за домаќинство или промоција на работа роденден и Божиќ и Денот на мајката. Никој не треба да погледне наоколу во вашиот дом или канцеларија откако ќе ја имате оваа кутија што може добро да ги организира вашите држачи за далечински управувач.

Главните карактеристики

Избор на клиент