Ајфелова кула Франс знаме Премиум кожа пепелник тркалезни цигари Десктоп пушење фиока за пепел за автомобил или употреба на отворено
Новак

Ајфелова кула Франс знаме Премиум кожа пепелник тркалезни цигари Десктоп пушење фиока за пепел за автомобил или употреба на отворено

DEN 838.40

Во достапна форма

Еко-пријателски кожен материјал Висококвалитетни материјали, исклучителна изработка, високо-изглед, издржлив. Внатрешноста на оваа тркалезна пепелник може да се исчисти со вода, а надворешноста се препорачува да се избрише чиста со крпа. Димензиите на овој пепелник се 3,1 (W) x4 (H) внатре Нашите пепелници имаат одличен изглед и изгледаат одлично во вашиот дом, во просторијата за состаноци, на отворено, во ресторан или во вашиот автомобил. Нашиот пепелник има голем капацитет, а надворешниот прстен има жлебови, што може да поправи цигари и да спречи летање на пепелниците, што е многу практично. Стилскиот и шик изглед исто така може да ги покаже вашите естетски и стил. Ние ги цениме нашите клиенти и сме посветени да ви обезбедиме 100% задоволство. Ако имате какви било прашања во врска со производот, Ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе одговорите на вашата порака што е можно поскоро во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент