Rico Industries NBA Dallas Mavericks Примарна форма Исечете го значењето - Декор на домот и дневната соба - мекото чувствувано е да се обеси
Новак

Rico Industries NBA Dallas Mavericks Примарна форма Исечете го значењето - Декор на домот и дневната соба - мекото чувствувано

DEN 3.00

Во достапна форма

Се чувствуваше Направено во САД. Одлична ставка за подароци : Загарантирано е да ви биде најомилената поседување бидејќи може да се пофали со графики за привлекување очи и е испишана со името и боите на омилениот состав. Гордо прикажете ги омилените тимови и бојата. А-еден-на-еден вид-колекбилен-да биде првиот што поседува исклучително издржлив, избледен отпорен на 18 "x 18". Стручно направено во САД користејќи тешки, врвни чувствувани, што гарантира дека вашето домашно декорирање ќе остане светло!. Омилен фан домашен декор wallиден знак - овој додаток за домашни украси е совршен за обичниот и секојдневниот обожавател да ја покаже својата гордост на тимот. Без разлика дали е ден на играта на стадионот или домашна игра во Манкаве, дневна соба, спална соба и канцеларија. Високи перформанси во вашата спална соба, Манкаве, дневна соба или канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент