Doitool Божиќ Ратан гранка висело срцев памук топка Гарланд виси венци ратан венец Божиќ
Новак

Doitool Божиќ Ратан гранка висело срцев памук топка Гарланд виси венци ратан венец Божиќ

DEN 148.64

Во достапна форма

Орнамент венец фино изработка, живописен изглед на цвеќиња, јасен текстура што ја подобрува цветната пореална Декор на XMAS прозорец свежо и светла боја може да ви донесе прекрасно визуелно искуство. Овој креативен приврзок од пет точки со starвезди е најдобра wallидна декорација за дома или канцеларија. Може да го испрати на вашите пријатели или семејства, многу живописно и убаво. Идеално за декорација на висина на wallид, украс за дома, украси за забави, украсување во канцеларија. Орнамент венец фино изработка, живописен изглед на цвеќиња, јасен текстура што ја подобрува цветната пореална. Декор на XMAS прозорец свежо и светла боја може да ви донесе прекрасно визуелно искуство. Овој креативен приврзок од пет точки со starвезди е најдобра wallидна декорација за дома или канцеларија. Може да го испрати на вашите пријатели или семејства, многу живописно и убаво.

Главните карактеристики

Избор на клиент