Остомија торбичка Esteem® + едноделен систем со должина од 12 инчи 13/16 - 2 3/4 инчи од мозоци - 10/bx
Новак

Остомија торбичка Esteem® + едноделен систем со должина од 12 инчи 13/16 - 2 3/4 инчи од мозоци - 10/bx

DEN 1.33

Во достапна форма

Вистинскиот производ може да варира Погледнете ги спецификациите на производот за подетални информации. Вистинскиот производ може да варира. Погледнете ги спецификациите на производот за подетални информации. Производител #416718 Бренд Етем + Производител Конвек Апликација Остомија торбичка бариера тип на стомакзивна боја Транспарентен мозоци Тип на мозоци што може да се одвои HCPCS A4424 Должина од 12 инчи со должина од 12 инчи 1-странична големина на отворање на стол Код 42312104 се карактеризира со флексибилен и дискретски најсовремен филтер со анти-ударни филмови слојинвизиклоза на опашката и филтер10 секоја / кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент