Исцелиран фајас пара Аделгазар ла барига пара муер муер загревање магнетски заден заграда Поддршка за поддршка за мажи , прилагодлива заграда за заграда , ишијас
Новак

Исцелиран фајас пара Аделгазар ла барига пара муер муер загревање магнетски заден заграда Поддршка за поддршка за мажи , прилагодлива

DEN 118.40

Во достапна форма

Suctивотен број за луѓе седечки/ стои во канцеларија, студ на стомакот, болка во грбот и работа надвор во зима Одличен Божиќ/Нова Година/Одмор/фестивал/роденденски подарок за себе, пријатели и семејства. - Подгответе нежна поддршка за слаб, повреден и артритичен грб. Помага да се задржи погодената област топла по повредата и за време на закрепнувањето. Совршено за носење под облека за да се ослободи болката во грбот. ✅material : neoprene+faux cashmere. Пријателски за кожата, дише, флексибилно, ветерно, густо, пријатно, термичко, чувајте го половината, стомакот и грбот топло и удобно во ладно време. Utitut Во најразлична спортска заштита, совршена за активности на отворено во зима и студена есен, како што се велосипедизам, велосипедизам, моторцикл, сноубординг, моторни мотори, скијање, кампување, пешачење, искачување, лов, трчање и денови надвор. ✅ Двојните ленти за прилагодување обезбедуваат прилагодено вклопување и компресија - Дизајнот го прави удобно и лесен за носење под која било облека. Suctивотен број за луѓе седечки/ стои во канцеларија, студ на стомакот, болка во грбот и работа надвор во зима. Одличен Божиќ/Нова Година/Одмор/фестивал/роденденски подарок за себе, пријатели и семејства. - Подгответе нежна поддршка за слаб, повреден и артритичен грб. Помага да се задржи погодената област топла по повредата и за време на закрепнувањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент