Гвајана американска знаме дрвена музичка кутија со форма на срцева форма музички кутии гроздобер дрвена кутија за подарок
Новак

Гвајана американска знаме дрвена музичка кутија со форма на срцева форма музички кутии гроздобер дрвена кутија за подарок

DEN 3.00

Во достапна форма

Дрво Висококвалитетно дрво, убаво извајана и чиста мелодија. Нашата музичка кутија е механизам за часовници, само затегнете ја и олабавете ја пролетта за да свирите класична музика. Дрвена музичка кутија во форма на срце, светло и компактен, може да се постави во дланката, торбата, спалната соба, бирото, канцеларијата, итн. Нашите музички кутии имаат повеќе класични песни, а заради огромниот обем на пратка, патеките се испорачуваат случајно. Музичката кутија во форма на срце е совршена како подарок за брачен другар, пријатели, роднини итн. Ако имате какви било прашања во врска со нашите дрвени музички кутии, можете да се чувствувате слободно да контактирате со нас и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент