Wybfztt-188 маса за ламба за маса во кревет во кревет, модерно минималистичка маса за ламба за мода, креативна дневна соба светилка
Новак

Wybfztt-188 маса за ламба за маса во кревет во кревет, модерно минималистичка маса за ламба за мода, креативна дневна соба светилка

DEN 1727.84

Во достапна форма

Оваа спална соба има ламба во кревет Доказ за корозија и 'рѓа. Меѓународна сертификација на SGS. E27 извор на светлина, може да се инсталира блескаво, ламби за заштеда на енергија, флуоресцентни ламби, LED диоди. Материјал за ламба за дневна соба : бакар, ткаенина за лабави. Напон : 110 V ~ 240 V инклузивен. Светлата на отворено се погодни за сите видови околини. Стилот е едноставен, а областа за осветлување е 8м2-15м2. Големина : 30*30*60см. Вид на извор на светло : E27.Сигубилен за : дневна соба, студија, спална соба и кој било друг простор во затворен простор.Материјал : Ironелезо + Јакелипроцес : Печење на печење во областа на печење : 3-10 Suitable за : дневна соба, спална соба, трпезарија, студија, кревет .

Главните карактеристики

Избор на клиент