Carkio 220842 Електроди за секачи во плазма, 5PCS 50A плазма електрода сечење плазма млазници Совети за факели кои сечат на потрошен материјал компатибилен со моќност max65/85/10
Новак

Carkio 220842 Електроди за секачи во плазма, 5PCS 50A плазма електрода сечење плазма млазници Совети за факели кои сечат на

DEN 2.67

Во достапна форма

Материјал : Плазма електрода 220842 Направено од бакарен материјал, 50А струја, многу тврда и силна, висока отпорност на абење, долг животен век Перформанси : Со добри перформанси во спроводливоста на електрична енергија и ефикасноста на сечење. Совршен натпревар со оригинални потрошувачки делови. Примена : Применливо за Power Max 65/85/105 факел за сечење плазма, широко користен за сечење јаглероден челик, не'рѓосувачки челик, алуминиум, бакар. Употреба : Ви нудиме 5 совети за плазма електрода кои сечат додатоци за потрошен материјал што можат лесно да се заменат кога предметот е изгубен или оштетен. Загарантирано : Ние нудиме 30 дена без причина да вратиме пари и 3 месеци замена, ве молиме бидете сигурни да купите. Материјал : Плазма електрода 220842 Направено од бакарен материјал, 50А струја, многу тврда и силна, висока отпорност на абење, долг животен век. Перформанси : Со добри перформанси во спроводливоста на електрична енергија и ефикасноста на сечење. Совршен натпревар со оригинални потрошувачки делови. Примена : Применливо за Power Max 65/85/105 факел за сечење плазма, широко користен за сечење јаглероден челик, не'рѓосувачки челик, алуминиум, бакар. Употреба : Ви нудиме 5 совети за плазма електрода кои сечат додатоци за потрошен материјал што можат лесно да се заменат кога предметот е изгубен или оштетен.

Главните карактеристики

Избор на клиент