3drose Американски плажи - Северен брег Бич, Чикаго, подарок за патувања во Илиноис - плочи
Новак

3drose Американски плажи - Северен брег Бич, Чикаго, подарок за патувања во Илиноис - плочи

DEN 599.84

Во достапна форма

Дијаметар : 7 1/2 Направено од порцелан. Злато надвор и внатре во рамките. Само украсна употреба. Дијаметар : 7 1/2. Направено од порцелан. Злато надвор и внатре во рамките. Само украсна употреба. Американски плажи - Плажа на Северна Шор, Чикаго, Илиноис Плоча за подароци за патувања е со дијаметар од 7,5 ". Направено од бел порцелан со две златни венчиња од 24 килограми. Одлично е да се даде како подарок за одбележување на специјална личност или настан. Само декоративна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент