Tampax Редовно испирање Апл 10 од Тампакс
Новак

Tampax Редовно испирање Апл 10 од Тампакс

DEN 1.67

Во достапна форма

Тип на производ : Здравствена лична нега Количина на пакет на артикли : 1. Тежина на пакетот на артикалот : 2,934 кг. Овие се тампони. Тип на производ : Здравствена лична нега. Количина на пакет на артикли : 1. Тежина на пакетот на артикалот : 2,934 кг. Овие се тампони. Tampax Редовно испирање на Appl 10 од Tampax.

Главните карактеристики

Избор на клиент