Zhiyo 153in Hider Wallид и 6,6ft, 4/5in пакет на ракав за бел кабел
Новак

Zhiyo 153in Hider Wallид и 6,6ft, 4/5in пакет на ракав за бел кабел

DEN 439.68

Во достапна форма

Совршени капаци на жица за 2-3 wallидови на жици : 9 пакет (W095”), секој дел е должина од 17in, вкупно 153in. Користете ги покривците на жицата hiијо за да прикриете грозни жици во вашиот дом или канцеларија. Добијте сосема нова дневна соба со само мала и лесна промена, најисплатливиот ТВ-кабел Hider Wallид комплет. Едноставна и брза инсталација : Лесна за употреба со претходно применетата леплива лента, инсталацијата е ветер за секој дури и без искуство. Само излупете ги и лепете ги кабелот за опфаќа основа на идот, а потоа ставете ги на жиците. Нашиот прикривач на жица е најлесниот начин да ги организирате вашите неуредни жици и да обезбедиме повеќе место за активности. (Лепичките ленти не се погодни за текстурирани wallsидови/површини). Доставен кабелски канал : Добијте го овој wallид за управување со кабелот Zhiyo и сите ќе бидете подготвени. Можете лесно да ги скриете неуредните кабли без да го оштетите вашиот wallид со дупки за завртки. Нашиот кабелски тркачки пат користи висококвалитетен ПВЦ материјал, подобра ретардност на пламенот, побезбеден и посигурен, задолжително за жицата за криење на wallидот за wallидот. Чувајте го вашето дете и миленичиња од опасност : нема ништо повеќе од грозоморни жици за да го уништат вашиот декор на домот и да предизвикаат опасност од тропање, исто така не е безбедно за вас деца и вашите миленици! Нашиот жичен канал ќе ја направи вашата дневна соба да биде организирана и исто така безбедна за вашите loveубовни! Добијте го ова за да го задржите вашиот дом побезбеден и естетски одличен. Trackица за сликање и сечење на жица : рационализиран дизајн и природна бела боја Направете Zhiyo Conceal Concealer Одличен за секое опкружување и телевизија поставена со wallидови. Можете лесно да го исечете заштитникот на кабелот за да одговара на која и да е потребна должина и да се наслика за да одговара на вашиот декор за дома за совршен поглед. Совршени капаци на жица за 2-3 wallидови на жици : 9 пакет (W0.95”), секој дел е должина од 17in, вкупно 153in. Користете ги покривците на жицата hiијо за да прикриете грозни жици во вашиот дом или канцеларија. Добијте сосема нова дневна соба со само мала и лесна промена, најисплатливиот ТВ-кабел Hider Wallид комплет. Едноставна и брза инсталација : Лесна за употреба со претходно применетата леплива лента, инсталацијата е ветер за секој дури и без искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент