Перфорирана маица за кратки ракави на мажите во НБА, Кливленд Кавалиерс xx-large
Новак

Перфорирана маица за кратки ракави на мажите во НБА, Кливленд Кавалиерс xx-large

DEN 319.84

Во достапна форма

100% полиестер Повлечете го затворањето. Перфорирани дупки ги надминуваат името и логото на тимот. Поставата за ткаенини во боја на тимот. Хит го пренесе тимското лого на грб. Официјално лиценциран од НБА. Претставете го вашиот омилен тим во НБА во стил во оваа перфорирана маица за кратки ракави за маж во НБА. Оваа мека лесна маица има мали перфорирани дупки што го наведуваат името и логото на тимот, додека ја прикажуваат бојата на тимот од поставата на маицата. Овој симплистички графички дизајн маица добро се спарува со фармерки за пообичен изглед и слоеви добро под која било јакна, џемпер или фланел.

Главните карактеристики

Избор на клиент