Сè уште се сеќавам на деновите што се молев за работите што се врамени од дрво, велејќи цитат од врата, гроздобер дрво виси знак декоративно за спална соба дневна со?
Новак

Сè уште се сеќавам на деновите што се молев за работите што се врамени од дрво, велејќи цитат од врата, гроздобер дрво виси знак декоративно

DEN 335.84

Во достапна форма

Големина за украсување ➤ 12х12 инчи со големина е совршена за декор за дневна соба, декор за гостински простории или декор за влез Исклучителен материјал ➤ Направено од високо квалитетно дрво, премиум материјали обезбедуваат лесна, но цврста конструкција. Рустичната рамка ќе биде прекрасен декор на идот. Лесно да се обеси или да застане ➤ Претходното инсталирање на висечки куки го прави овој декор на wallидот од дрво лесен за монтирање, а исто така е во состојба да застане на маса, полица, кабинет и насекаде. Класичен декор на фармата-насочена кон едноставната естетика на домот во стилот на фарма, нашиот знак за дрво, комбинира фарма и модерен стил со личност и малку минимализам. Тоа ќе направи одлична годишнина или подарок за домаќинство за пријателите и семејството. Услуга по продажбата ➤ Ако кој било дел од примената ставка е помалку од совршена, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ќе дадеме се од себе за да го решиме проблемот во рок од 16 часа. Големина за украсување ➤ 12х12 инчи со големина е совршена за декор за дневна соба, декор за гостински простории или декор за влез. Исклучителен материјал ➤ Направено од високо квалитетно дрво, премиум материјали обезбедуваат лесна, но цврста конструкција. Рустичната рамка ќе биде прекрасен декор на идот. Лесно да се обеси или да застане ➤ Претходното инсталирање на висечки куки го прави овој декор на wallидот од дрво лесен за монтирање, а исто така е во состојба да застане на маса, полица, кабинет и насекаде. Класичен декор на фармата-насочена кон едноставната естетика на домот во стилот на фарма, нашиот знак за дрво, комбинира фарма и модерен стил со личност и малку минимализам.

Главните карактеристики

Color:
as pictures show
Quantities:
1 piece
Material:
wood
Package includes:
1 x Rustic farmhouse decor:
Warm prompt:
Manual measurement, please allow slight errors on size.:
The colors may exist slight difference due to different screens.:
If any part of your received item is less than perfect, please contact us via email, we will do our best to solve the problem within 16 hours. :

Избор на клиент