Црвена пиперка маска за спиење ноќно покритие око за жени мажи ја блокираат светлината за прилагодување на каишот за патување со авион
Новак

Црвена пиперка маска за спиење ноќно покритие око за жени мажи ја блокираат светлината за прилагодување на каишот за патување со авион

DEN 2.00

Во достапна форма

Направи полиестер Прилагодлива лента за истегнување во црна боја. Со прилагодливи меки ленти, оваа маска за спиење доаѓа со удобна, флексибилна и лента за глава што нема да се движи или падне додека спиете. Добрата ноќна сон со нашата лесна маска за очи, без разлика дали патувате, дома, во хотел, во воз или каде било да сте проблематични од светлина, одморете се. Темната маска за спиење совршено ја блокира светлината. Нашата маска за спиење ви овозможува да го елиминирате сјајот. Потенки ленти за маска за очи со тока за да спречите затегнување на вашата коса додека спиете и секогаш останувате на место. Оваа маска за очи може да биде посебен подарок за вашите родители, сопруг, сопруга, старешини и пријатели. Дајте им добра ноќ и спијте. Направи полиестер. Прилагодлива лента за истегнување во црна боја. Со прилагодливи меки ленти, оваа маска за спиење доаѓа со удобна, флексибилна и лента за глава што нема да се движи или падне додека спиете. Добрата ноќна сон со нашата лесна маска за очи, без разлика дали патувате, дома, во хотел, во воз или каде било да сте проблематични од светлина, одморете се.

Главните карактеристики

Избор на клиент