Caplugs SH-47529 2 мил дебела зелена полиестерска лента-PC21-0875 облога во прав, е-обложување, анодизирање и други апликации за маскирање со висока подножје-7/8 x 72 yds, зелена
Новак

Caplugs SH-47529 2 мил дебела зелена полиестерска лента-PC21-0875 облога во прав, е-обложување, анодизирање и други апликации за маскирање

DEN 1.33

Во достапна форма

Се користи за да се маскираат области за кои не е потребна облога Препорачано за обложување во прав, облога и анодизирање. Температури до 400 ° F (204 ° C). 2 милји полиестер, 1,5 милји силиконски лепило. Силиконското лепило нема да остави остаток на лепило. Се користи за да се маскираат области за кои не е потребна облога. Препорачано за обложување во прав, облога и анодизирање. Температури до 400 ° F (204 ° C). 2 милји полиестер, 1,5 милји силиконски лепило. Силиконското лепило нема да остави остаток на лепило. Полиестерската лента со висока температура на Caplugs PC21 е стандард во индустријата за апликации за обложување во прав за општа намена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Elecom Power Strip T-S02-2620WH
Новак
Elecom Power Strip T-S02-2620WH
Во достапна форма
DEN 686.40
Вреднување на стоката: