Advantech SQF MSATA SSD 640 1T BICS3
Новак

Advantech SQF MSATA SSD 640 1T BICS3

DEN 3.00

Во достапна форма

MO-300 MSATA модул, во согласност со стандардот SATA III и SATA V 3 Поддржува LDPC на ECC точен. Поддржува технологија за пишување фрагменти и менаџер на Flush. Отпорност на шок, анти-вибрација и ниска потрошувачка на енергија. Алатка за управување со GUI и софтверски пакет API. SQF MSATA SSD 640 1 T BICS3 (-40 ~ 85 ° C).

Главните карактеристики

Избор на клиент