Xxyhg Ashtray, цигара од цигари Мал европски домашен канцеларија за декорација на пушачи подарок-црна D9.5xh2.5cm
Новак

Xxyhg Ashtray, цигара од цигари Мал европски домашен канцеларија за декорација на пушачи подарок-црна D9.5xh2.5cm

DEN 3.00

Во достапна форма

Материјал од смола, еколошки и издржлив Ештрај има предности на отпорност на удар, отпорност на корозија, отпорност на висока температура, отпорност на ниска температура, итн. Вовед : -материјал од резиден, еколошки и издржлив. -Екстензивна изработка, без закопчиња, без дефекти. -Аштрај има предности на отпорност на удар, отпорност на корозија, отпорност на висока температура, отпорност на ниска температура, итн. Параметар : -Име : пепел-материјал : смола-тежина : 100gспецифичност : дијаметар : 9,5 см; Висина : 2,5 см-УСИС : Канцелариски материјали и семејство што мора да ги имаат, убаво е, погодно за деловни подароци, испраќајте роднини, пријатели, сопруг, тато. Применливи прилики -автомобил, дом, канцеларија, KTV, забава, кафулиња, бар, хотел, итн. Топли совети : -Ве молиме, не измијте со остри тврди предмети за да избегнете гребење на површината. -Исејќи се дека производот се мери рачно, грешката 1-2 см е во нормален опсег и не припаѓа на проблемот со квалитетот.

Главните карактеристики

Diameter:
9.5cm; Height
--uses:
Office Supplies And Family Must-Have,It Is Beautiful, Suitable For Business Gifts, Send Relatives, Friends, Husband, Dad.

Избор на клиент