Сфинкс мачка глава мала маса за ламби за маса, преносна ноќна маса, декорација за дневна соба во спална соба
Новак

Сфинкс мачка глава мала маса за ламби за маса, преносна ноќна маса, декорација за дневна соба во спална соба

DEN 431.84

Во достапна форма

Пластика Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна мала ламба за маса е изработена од пластична, мала и лесна, издржлива и не премногу гломазна, класичен долг изглед, направете го вашиот дом убав и шармантен. Мала и лесна : Совршената големина на оваа биро ламба не е премногу гломазна, значително заштеда на просторот, оваа мала ламба може да се носи по желба, поставена таму каде што е потребно, многу издржлива. Добрите во кревет : Оваа мала ламба за маса е доволно светла за да води низ темнината ноќе кога ќе станете или си играте со вашиот телефон, но нема да го нарушите спиењето на вашето семејство. Повод : Оваа минималистичка ламба за правоаголник е најдобра за спална соба, дневна соба, бебешка соба, канцеларија, масичка за кафе, колеџ за колеџ, кафе, библиотека во вашата библиотека или ден или каде и да ви треба светло за водич. Одличен подарок : Оваа модна печатена ламба е исклучително направена со уникатни отпечатоци и е совршена за семејство, пријатели, тато, мајка на годишнини, родендени, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Велигден, Божиќ. Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна мала ламба за маса е изработена од пластична, мала и лесна, издржлива и не премногу гломазна, класичен долг изглед, направете го вашиот дом убав и шармантен. Мала и лесна : Совршената големина на оваа биро ламба не е премногу гломазна, значително заштеда на просторот, оваа мала ламба може да се носи по желба, поставена таму каде што е потребно, многу издржлива.

Главните карактеристики

Избор на клиент

DVI-F До DFP-M Адаптер
Новак
DVI-F До DFP-M Адаптер
Во достапна форма
DEN 1587.20
Вреднување на стоката: