Лепчиња винил подови кораат и стапчиња од дрва од дрва 6 x36 сиво самостојно лепило природно дрво жито винил тротоарите водоотпорни стапчиња на тротоарите за бања ку
Новак

Лепчиња винил подови кораат и стапчиња од дрва од дрва 6 x36 сиво самостојно лепило природно дрво жито винил тротоарите водоотпорни стапчиња на

DEN 3.33

Во достапна форма

????????? & ??????? И со дебелина од 0,51 мм (без хартија за поддршка), доволно е издржлив за да се спречат секојдневните гребнатини Отпакувајте го, тоа е во валана состојба, што е нормално и не влијае на неговата употреба. Само притиснете го со тежок предмет неколку часа и повторно ќе се изедначи. ???? ? ????? ?????-??????? , огледало рамка, табла, кујнски остров, камин, RV, кампер, итн. ???? Во време за да се избегне разликата во бојата. ?????-???? ????????? : Ако од која било причина сметате дека нашите производи не ги исполнуваат вашите очекувања, ние нудиме гаранција за враќање на пари за 30 дена !! Затоа, купете со доверба!. ????????? & ??????? И со дебелина од 0,51 мм (без хартија за поддршка), доволно е издржлив за да се спречат секојдневните гребнатини. Отпакувајте го, тоа е во валана состојба, што е нормално и не влијае на неговата употреба. Само притиснете го со тежок предмет неколку часа и повторно ќе се изедначи. ???? ? ????? ?????-??????? , огледало рамка, табла, кујнски остров, камин, RV, кампер, итн. ???? Во време за да се избегне разликата во бојата. ?????-???? ????????? : Ако од која било причина сметате дека нашите производи не ги исполнуваат вашите очекувања, ние нудиме гаранција за враќање на пари за 30 дена !! Затоа, купете со доверба!. На Stickyart, сакаме да купувате производ со доверба. Ако имате прашања во врска со Stickyart или кој било друг производ за продажба, ние едвај чекаме да ви помогнеме. Вкупно 4 парчиња кора и стап винилна штица подови ќе покриваат приближно 6 квадратни метри. Боите на сликите се само за повикување, бидејќи тоновите во боја можат да варираат како резултат на осветлување во просторијата или хроматска аберација на компјутерските екрани. Мал мирис е нормален и ќе исчезне по вентилацијата во рок од неколку дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент