Стекнете француска ретро кревет ламба за кревети сите месинг нордиска средновековна едноставна спална соба дома американска табела за ламба
Новак

Стекнете француска ретро кревет ламба за кревети сите месинг нордиска средновековна едноставна спална соба дома американска табела

DEN 184.00

Во достапна форма

Материјал за тело на ламби : бакар Материјал за сенка : крпа. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Стил : Ретро носталгичен. Материјал за тело на ламби : Бакар. Без извор на светлина.Волтажа : 110 V ~ 240 VSwitch Тип : Прекинувач на копчето за притискање. Пакетот вклучува : 1 *Табела за ламба (со исклучок на други експонати) Белешка : . А металното заклучување може да изгледа како 'рѓа заради ефектите од ретро. Овозможената грешка на мерењето е +/- 1-3см.

Главните карактеристики

Избор на клиент