Скала за печатење 72-174-1/72 Деклара за Focke-Wulf FW 190 A-7 & A-8 Aircraft
Новак

Скала за печатење 72-174-1/72 Деклара за Focke-Wulf FW 190 A-7 & A-8 Aircraft

DEN 1.67

Во достапна форма

Скала за печатење 72-174 Производител : Декларации за печатење во скала (Украина). Материјал : лист за декорации. Состојба : Ново во кутија. Decal For Focke-Wulf FW 190 A-7 & A-8 Scale 72-174 Производител : Скала за печатење на скала (Украина) Скала : 1/72 Материјал : ДЕЦАЛНА ЛЕСНА СОСТОЈБА : Ново во кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

PDGJG Retro Rotary Dial Pone
Новак
PDGJG Retro Rotary Dial Pone
Во достапна форма
DEN 3044.48
Вреднување на стоката: