VGO ... 1Pair Pigskin Remine Garden Garden Garden, мултифункции, нараквици за градежништво за возачи и работа
Новак

VGO ... 1Pair Pigskin Remine Garden Garden Garden, мултифункции, нараквици за градежништво за возачи и работа

DEN 159.68

Во достапна форма

Еластично затворање Идеално за редовна градба, логистичко, складирање, шума, рангирање, пејзаж/градинарство, рачни алатки и DIY дела. Премиум Geniune Pign Faire обезбедува максимална удобност и одличен зафат. Back Back Spandex обезбедува исклучително умешност и дишење. Shirred еластичен грб за Snug Fit. Во согласност со регулативата на Reach, CE сертифициран со EN388 : 2111. Еластично затворање. Идеално за редовна градба, логистичко, складирање, шума, рангирање, пејзаж/градинарство, рачни алатки и DIY дела. Премиум Geniune Pign Faire обезбедува максимална удобност и одличен зафат. Back Back Spandex обезбедува исклучително умешност и дишење. Shirred еластичен грб за Snug Fit. Во согласност со регулативата на Reach, CE сертифициран со EN388 : 2111. Идеално за редовна конструкција, логистичко, складирање, шума, рангирање, пејзаж/градинарство, рачни алатки и DIY дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент

А130 Hi-Power II Појас
Новак
А130 Hi-Power II Појас
Во достапна форма
DEN 3.33
Вреднување на стоката: