Афроамерикански црни жени кожа од пепел за цигари со тркала за пепел за домашни канцеларии и ресторани
Новак

Афроамерикански црни жени кожа од пепел за цигари со тркала за пепел за домашни канцеларии и ресторани

DEN 1.00

Во достапна форма

кожа Направени во САД или увезени. Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да донесе стилски изглед на вашиот дом и канцелариски декор. Материјал : Деликатната фиока за пепел е изработена од кожа, цврста и издржлива. Вдлабнат дизајн : Вдлабнатиот пепел се вклопува совршено во цигарата, спречувајќи го да падне во пепелта или на масата. Пеперката е доволно голема за да одржи три пушачи. Стил : Оваа декоративна кожа од пепел изгледа едноставно, но функционално. Може да го украсите вашиот дом, балкон, канцеларија, тераса. Најдобар избор : Оваа фиока за печатење пепел е најдобриот избор за семејни годишнини, домаќинки, промоции, родендени, Божиќни подароци или секојдневни изненадувања. Направени во САД или увезени. Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да донесе стилски изглед на вашиот дом и канцелариски декор. Материјал : Деликатната фиока за пепел е изработена од кожа, цврста и издржлива. Вдлабнат дизајн : Вдлабнатиот пепел се вклопува совршено во цигарата, спречувајќи го да падне во пепелта или на масата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мерилин Неон 2
Новак
Мерилин Неон 2
Во достапна форма
DEN 0.67
Вреднување на стоката: