Yuanflq Ashtray for Weed Ceramics Ashtray со капакот метал елен рачка Европска таблета цигари од пепелници за употреба на отворено, во затворено во затворено, ветровито за пушење на п
Новак

Yuanflq Ashtray for Weed Ceramics Ashtray со капакот метал елен рачка Европска таблета цигари од пепелници за употреба на отворено, во затворено

DEN 708.00

Во достапна форма

★ Европска керамика Аштрај/држач за пепел, оставете го вашиот таблет да биде уредна, чиста и уредна, мулти-сценска апликација, дом, хотел, ресторан, затворен, отворен , бар, продавница, просторија за пушење ★ Големина : 14 * 14,5 * 13см (5.51 * 5,7 * 5,11 инчи), дизајн на ветерници : пепелта има капакот, а неговиот контејнер е длабок и доволно голем за да складира многу задници од цигари и да чува пепел внатре. Изолирајте го мирисот на дупки за цигари. ★ Стил : Европски и креативен стил, рачно изработени гаџети Ештрај, на истото може да биде како тегла за накит, банкар за монети и така натаму. Осветлете го вашето место. Уникатен посебен подарок за роденден, годишнини, забава, Божиќ, Ден на таткото. ★ Направено од високо-температура отпуштање на порцелан со висок степен, издржлив и лесен за чиста, исклучителна рачно насликана шема, исклучителна тродимензионална рачка на метални елени, создадете европски стил и освежувачка домашна околина за вас. ★ По внимателно мерење, трите мали жлебови можат непречено да ги постават цигарите, цигарите, жлебовите се тркалезни и мазни и лесни за употреба. ★ Европска керамика Аштрај/држач за пепел, оставете го вашиот таблет да биде уредна, чиста и уредна, мулти-сценска апликација, дом, хотел, ресторан, затворен, отворен , бар, продавница, просторија за пушење. ★ Големина : 14 * 14,5 * 13см (5.51 * 5,7 * 5,11 инчи), дизајн на ветерници : пепелта има капакот, а неговиот контејнер е длабок и доволно голем за да складира многу задници од цигари и да чува пепел внатре. Изолирајте го мирисот на дупки за цигари. ★ Стил : Европски и креативен стил, рачно изработени гаџети Ештрај, на истото може да биде како тегла за накит, банкар за монети и така натаму. Осветлете го вашето место. Уникатен посебен подарок за роденден, годишнини, забава, Божиќ, Ден на таткото. ★ Направено од високо-температура отпуштање на порцелан со висок степен, издржлив и лесен за чиста, исклучителна рачно насликана шема, исклучителна тродимензионална рачка на метални елени, создадете европски стил и освежувачка домашна околина за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент