Меслингс кора и скара што служат дрвени врата знак Смешно гроздобер wallид што виси знак за знак 18 x 18 симпатична влезна врата од дрво знак смешно за задниот двор пред?
Новак

Меслингс кора и скара што служат дрвени врата знак Смешно гроздобер wallид што виси знак за знак 18 x 18 симпатична влезна врата

DEN 540.48

Во достапна форма

Направено од врвен материјал од дрво : Знакот е изработен од дрвен материјал кој е подебел и посилен Безбедно и издржлив за употреба, заштита од сонце и анти-испарување. Може да се користи долго време. Големина : Големината на висечкиот дрвен знак е околу 18 "x 18". Правилната големина и распоредот можат да го направат целиот изглед подобар. Совршен подарок : Убава домашна декорација за вашите пријатели и семејство. Како декор на влезната врата, декор на предниот трем, wallиден декор или само општа употреба како знак на фарма. Исто така, може да се користи во кафулиња или продавници за погодности. Широко употреба : Може да се користи во затворено или на отворено, тоа е совршен избор за прекрасен подарок за домаќинство/ рустикална декорација за фарма, куќа на плажа, канцеларија, училница, кујна, ресторан или продавници и многу повеќе. Услуга за продажба : Гордо направена во САД! Имаме целосна доверба во нашите производи. Нема ризик при купување на нашите производи. Ако од која било причина не сте задоволни од набавката, можете да контактирате со нас и ние ќе ви помогнеме на секој можен начин. Направено од врвен материјал од дрво : Знакот е изработен од дрвен материјал кој е подебел и посилен. Безбедно и издржлив за употреба, заштита од сонце и анти-испарување. Може да се користи долго време. Големина : Големината на висечкиот дрвен знак е околу 18 "x 18". Правилната големина и распоредот можат да го направат целиот изглед подобар. Совршен подарок : Убава домашна декорација за вашите пријатели и семејство. Како декор на влезната врата, декор на предниот трем, wallиден декор или само општа употреба како знак на фарма. Исто така, може да се користи во кафулиња или продавници за погодности. Широко употреба : Може да се користи во затворено или на отворено, тоа е совршен избор за прекрасен подарок за домаќинство/ рустикална декорација за фарма, куќа на плажа, канцеларија, училница, кујна, ресторан или продавници и многу повеќе. Услуга за продажба : Гордо направена во САД! Имаме целосна доверба во нашите производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент