Nikiikoo Девојки девојки сјајни танцувачки облеки на култура со метални шорцеви 2 парчиња хип хоп џез танцувачки облеки
Новак

Nikiikoo Девојки девојки сјајни танцувачки облеки на култура со метални шорцеви 2 парчиња хип хоп џез танцувачки облеки

DEN 156.00

Во достапна форма

Полиестер, sequins Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Облеката е изработена од полиестер и материјал за миење раце, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, исмејувајте го вратот со затворање на затворачот. Врвот на земјоделските култури украсен со сјајни sequins. Појавување на метални шорцеви со среден пораст со широк еластичен лента за половината. Стилска и искривена танцувачка облека за вашата девојка. Совршено за хип-хоп, допрете, џез танц, улично танцување, тимска облека, настава во училишната сцена и така натаму. Полиестер, sequins. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Облеката е изработена од полиестер и материјал за миење раце, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, исмејувајте го вратот со затворање на затворачот. Врвот на земјоделските култури украсен со сјајни sequins. Појавување на метални шорцеви со среден пораст со широк еластичен лента за половината. Стилска и искривена танцувачка облека за вашата девојка. Совршено за хип-хоп, допрете, џез танц, улично танцување, тимска облека, настава во училишната сцена и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент