MixSuper Custom Fit Cargo Liner за 2022-2023 Acura MDX зад седиштата од 2-ри ред, сите временски услови
Новак

MixSuper Custom Fit Cargo Liner за 2022-2023 Acura MDX зад седиштата од 2-ри ред, сите временски услови

DEN 1166.08

Во достапна форма

Целиот сезонски чувар и безбеден материјал за TPE : Товарниот мат е изработен од врвен трајни материјали за TPE, отпорни на абење, нелизга и без мирис Високата тензичност и безбеден TPE материјал ја одржува својата флексибилност во цела сезона, додека сè уште нуди одлично чувство и екстремен отпор на абење. Не-лизгање и нечистотија/остатоци од стапици : Со текстурална површина што не се лизга и уникатни канали, овој водоотпорен карго-лагер може ефикасно да зароби песок, вода, кал, нечистотија, дожд и магла. Со заштита на лагер за трупот, не мора да се грижите за багажот што го гребе или обојува оригиналниот тепих. Страни за блокирање на истурање : Лагерната лагер има крената усна низ целиот пат за да ги задржи течностите и остатоците да го достигнат вашиот оригинален под. Осигурете се дека нередот останува на лагер и исклучете го оригиналниот чист тепих.

Главните карактеристики

Избор на клиент