Liuyunqi Пренослив комплет За Педикир Челични Ножици За Нокти Алатка За Патување Чешлање Кутија За Подароци Ножици За Нокти
Новак

Liuyunqi Пренослив комплет За Педикир Челични Ножици За Нокти Алатка За Патување Чешлање Кутија За Подароци Ножици За Нокти

DEN 0.67

Во достапна форма

Тоа е лесен и пренослив комплет за маникир со четири комбинации за задоволување на различни потреби Додатоците се изработени од нерѓосувачки челик од медицинско одделение, кој има одлична функција против ' рѓа. Кожената футрола е изработена од висококвалитетна стп кожа,. Неговата изработка е многу извонредна, исто како извонредно уметничко дело. Погоден е и за домашна употреба и за патување. Тоа е лесен и пренослив комплет за маникир со четири комбинации за задоволување на различни потреби. Додатоците се изработени од нерѓосувачки челик од медицинско одделение, кој има одлична функција против ' рѓа. Кожената футрола е изработена од висококвалитетна стп кожа,. Неговата изработка е многу извонредна, исто како извонредно уметничко дело. Погоден е и за домашна употреба и за патување. Тоа е лесен и пренослив комплет за маникир со четири комбинации за задоволување на различни потреби.

Главните карактеристики

Избор на клиент