Mxfans Црвениот Рекорд Плеер Фонограф Кертриџ Главата Школка H-4 Главата Школка со 4 Жици
Новак

Mxfans Црвениот Рекорд Плеер Фонограф Кертриџ Главата Школка H-4 Главата Школка со 4 Жици

DEN 2.00

Во достапна форма

Кога правите звучници специјално за хај-фај и професионални грамофони, целосните хармоници и верноста се клучни цели за крајниот корисник Изработени од специјален алуминиум, лесен и издржлив. ; Дизајниран за оптимален електричен и звучен пренос со жлебен излез користејќи златни конектори и приклучоци. Вклучува врвен квалитет на звукот, двослојно капаче кодирано во боја со позлатен клип. Ќе одговара на сите звучни колони во Форма На С инсталирани со стандарден Бајонет Х-4. Големина : 6, 3х4х1, 3см/2, 36х1, 57х0 ,51 инчи( Lx Wx H), ве молиме потврдете ја големината пред да ја купите. Кога правите звучници специјално за хај-фај и професионални грамофони, целосните хармоници и верноста се клучни цели за крајниот корисник. Изработени од специјален алуминиум, лесен и издржлив. ; Дизајниран за оптимален електричен и звучен пренос со жлебен излез користејќи златни конектори и приклучоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент