Аугенстерн Јога Ќебе Топол воздух-балон-романтик-Турција Јога Пешкир Јога Мат Пешкир
Новак

Аугенстерн Јога Ќебе Топол воздух-балон-романтик-Турција Јога Пешкир Јога Мат Пешкир

DEN 495.84

Во достапна форма

Со површина од велур и силиконски грб,одлично се апсорбира, стисокот на задниот дел од него добро се држи до вашата јога подлога Преклопен, доаѓа со торбичка за складирање, лесен и лесен за носење. се преклопува многу мало што го прави многу погодно за пакување во вашата торба за вежбање. Оваа крпа е одлична и не се лизга на подлогата и не се лизгате на неа. Го прави часот по јога многу попријатен. Совршен за топла или редовна јога. Дава убаво пријатно чувство кога лежите на него. Тоа е неверојатна надградба на вашата јога пракса. Со површина од велур и силиконски грб,одлично се апсорбира, стисокот на задниот дел од него добро се држи до вашата јога подлога. Преклопен, доаѓа со торбичка за складирање, лесен и лесен за носење. се преклопува многу мало што го прави многу погодно за пакување во вашата торба за вежбање. Оваа крпа е одлична и не се лизга на подлогата и не се лизгате на неа. Го прави часот по јога многу попријатен. Совршен за топла или редовна јога. Дава убаво пријатно чувство кога лежите на него. Тоа е неверојатна надградба на вашата јога пракса.

Главните карактеристики

Избор на клиент