LG G3, металик црна 32 GB
Новак

LG G3, металик црна 32 GB

DEN 1.67

Во достапна форма

Приказ : 5,5-инчи Брзина на процесорот : 2,5 GHz. Приказ : 5,5-инчи. Брзина на процесорот : 2,5 GHz. Едноставно е новиот паметен ете го најновиот паметен телефон во наградуваната G серија на LG. Сега, со поголем, појасен дисплеј, камера со ласерско прецизност и супериорна паметна интерактивност, можеме самоуверено да го наречеме Г3 најдобриот паметен телефон што го направил LG досега. Првиот Quad HD паметен телефон во САД со 4x HD телевизор со квалитетот на LG G3 на новиот 5,5 "Quad HD (2560 x 1440) екранот го трансформира визуелниот паметен телефон на 4 пати повеќе од резолуцијата на HD. Зачудувачки графики и боите слични на животот се чини дека скокаат Надвор од екранот, покажувајќи слики во своите најдобри детали и јасност на 538 пиксели на инч. Напредна камера : Првиот паметен телефон во светот со ласерски автоматски фокус никогаш повеќе не пропушта фото-оп! или осветлувањето не е оптимално. Beе можете да ја направите фотографијата побрзо поради напредната карактеристика на ласерскиот автоматски фокус и рационализираната UI на камера. Лебдечките леќи го ставаат ударот за остри, фокусирани слики и напредниот сензор остава повеќе светлина. И, фотографирајте се совршени слики без да прилагодите еден куп поставки. Само точка, пукајте и земете го вашиот најдобар шут. Мекиот светлосен екран осветлува осветлува Да се ​​земат светли селфи дури и во слабо осветлени простори. Подобрениот безбедносен код за нокаут добијте брз, безбеден пристап до почетниот екран со допирање на вашата персонализирана шема од 3 до 8 точки каде било на екранот.358 можни комбинации на код.

Главните карактеристики

Избор на клиент