Sewacc Антички декор Велигденски остров камена статуа античка римска портрет риба резервоар аквариум декорација смола украс пештера рокериски пејзаж растенија деко
Новак

Sewacc Антички декор Велигденски остров камена статуа античка римска портрет риба резервоар аквариум декорација смола украс пештера

DEN 1.00

Во достапна форма

Тоа е живописно и детално на жив и природен живот на вашиот резервоар за риби Статуата на Велигденскиот остров може да понуди чувство на природна околина за вашиот резервоар за риби. Може да го промени вашиот аквариум во прекрасна глетка. Одлично е да го украсувате вашиот аквариум цело време со минимална одговорност и одржување. Опис Ајстер Ајленд Камен статуа Антички римски портрет риба резервоар аквариум декорација смола украс пештера рокери пејзаж- боја : како што е прикажано.- Материјал : смола.

Главните карактеристики

Избор на клиент