KACQIHTU искачувајќи јажето нето игралиште за безбедност на играта мрежа за качување за деца за деца, карго нето искачување, тешка замав, замав, нето -јаже скала балконс
Новак

KACQIHTU искачувајќи јажето нето игралиште за безбедност на играта мрежа за качување за деца за деца, карго нето искачување, тешка

DEN 3.00

Во достапна форма

★ Материјал и перформанси : Мрежите за јаже се изработени од најлонско јаже со голема јачина со рака, со униформа мрежа, избалансиран стрес, ниско еластично издолжување, без закопување, отпорни на абење, трајни, убава текстура и долг животен век ★ Спецификации и димензии : Спецификации на тешки мрежни мрежи : 14мм (1/2in)*12cm (4,7in), 16мм (5/8in)*15см (5,9in); Димензии : 2x2m (6,6x6.6ft), нето -јажето е доволно силно и дебело за да ги задоволи вашите и вашите и вашите деца дневни потреби за заштита на искачување. ★ Нето -јаже со повеќе намени : Може да се користи како мрежа за искачување во затворен простор или на отворено за деца и возрасни, мрежа за искачување на товар, мрежа за игралишта, мрежна мрежа, скалила за јаже, мост на јаже, куќа од дрво, балконски скалила за заштита од скалила, мрежа за ограда, внатрешен пречки, пречки во патио, пречки во внатрешен двор Декорација за заштита на таванот, тематски парк, надворешна мрежа за обука нанадвор и камиони за качување на товар. ★ Лесен за употреба : Можете да инсталирате мрежи за искачување во затворено или на отворено според нивото, вертикална или склона на страницата, ефикасно да ја искористите вашата рамнотежа и координацијата со вашите деца и да донесете поинтерактивна забава за вас и вашите деца. ★ Нашата мрежа за заштита на безбедноста обезбедува услуга за поврат и размена, 100% на вашето задоволство. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или треба да ги прилагодите безбедносните мрежи од други спецификации, ве молиме контактирајте не по е -пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ★ Материјал и перформанси : Мрежите за јаже се изработени од најлонско јаже со голема јачина со рака, со униформа мрежа, избалансиран стрес, ниско еластично издолжување, без закопување, отпорни на абење, трајни, убава текстура и долг животен век. ★ Спецификации и димензии : Спецификации на тешки мрежни мрежи : 14мм (1/2in)*12cm (4,7in), 16мм (5/8in)*15см (5,9in); Димензии : 2x2m (6,6x6.6ft), нето -јажето е доволно силно и дебело за да ги задоволи вашите и вашите и вашите деца дневни потреби за заштита на искачување. ★ Нето -јаже со повеќе намени : Може да се користи како мрежа за искачување во затворен простор или на отворено за деца и возрасни, мрежа за искачување на товар, мрежа за игралишта, мрежна мрежа, скалила за јаже, мост на јаже, куќа од дрво, балконски скалила за заштита од скалила, мрежа за ограда, внатрешен пречки, пречки во патио, пречки во внатрешен двор Декорација за заштита на таванот, тематски парк, надворешна мрежа за обука нанадвор и камиони за качување на товар.

Главните карактеристики

Избор на клиент