Anncus 10pcs/lot ADS1115IDGSR ADS1115I ADS1115 Bogi B0Gi Bog1 MSOP-10
Новак

Anncus 10pcs/lot ADS1115IDGSR ADS1115I ADS1115 Bogi B0Gi Bog1 MSOP-10

DEN 1240.48

Во достапна форма

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново. Тип : ESP8266 TSOP IC чип ново. Број на модел : ADS1115 IDGSR ADS1115 I ADS1115 Bogi B0 Gi Bog1 MSOP10. Добредојдовте во кинескиот центар за продажба на електронски компоненти за тоа, за тоа што купувачот ги избра производите за продажба на производи и можеме да ги испратиме веднаш до вас. Имаме многу различни видови на упатства за пренесување на стоки1. Глобална испорака. Можеме да ви го испратиме до DHL, UPS, TNT, EMS и POST. Ние само ја испраќаме потврдената адреса за нарачка. Вашата адреса за нарачка мора да одговара на вашата адреса за испорака. Прикажаната слика не е вистинска статија, само за референца. Временските времиња можат да варираат, особено за време на празниците. Нашите јаки 1 : Сите ние имаме свои акции и има многу снабдување2. Квалитетот на производот достигна серија на сертификати3 : Ние прифаќаме секаков вид парцели Хонгконг и Кина, ЕМС. UPS -от и TNT можат целосно да ги задоволат различните потреби на купувачите.

Главните карактеристики

Избор на клиент