Хитачи Проектор Светилка ЦП-АВ100Н
Новак

Хитачи Проектор Светилка ЦП-АВ100Н

DEN 2.33

Во достапна форма

Вклучува 150 Дена Гаранција 100% Сосема Нов Производ. Компатибилна Светилка Со Домување. Вклучува 150 Дена Гаранција. 100% Сосема Нов Производ. Компатибилна Светилка Со Домување. Сосема Нова Светилка За Проектор За Замена со Сосема Ново Куќиште, Вклучувајќи 150 Дена Гаранција За Следните Проектори Хитачи : CP-AW100 N, CP-D10, CP-D10 N, ED-AW110 N, ED-D10 N,ED-D11 N. Броеви На Производителот На Делови : CPD10 LAMP, DT01091.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Alipis 1 пар
Новак
Alipis 1 пар
Во достапна форма
DEN 2.67
Вреднување на стоката: