Bmисигм женски кошули летни ливчиња на врвови со кратки ракави обична опуштена вклопувачка кошула
Новак

Bmисигм женски кошули летни ливчиња на врвови со кратки ракави обична опуштена вклопувачка кошула

DEN 611.20

Во достапна форма

93% полиестер, 7% спандекс Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не користете крзно од животинско потекло. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Карактеристики : кошула со кратки ракави, обична кошула, влечење кошула, стандардна кошула со должина, опуштена кошула, обична кошула, кошула, летна кошула, кошула за ракав, врвови, маица, кошула со V-вратот, стандардна кошула со кошула со должина,. Материјал : Полиестер, спандекс, отпорен на влага, полиестер е помалку засегнат од влага, полесно за складирање на полиестерска облека и полиестерски ткаенини. Повод : Погоден за слободно време, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, секој ден. Добро за летно носење. Важна точка : различна облека може да има разлики во големината. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината според мерењето на должината на вашата брада/облека. tank tops women blank t shirt 90s graphic tees baseball mom tank tops for women boho winter clothing for women vintage style clothes for women mermaid blouse for women v tunic comfortable tops for women womens tunic sleeveless tops muslim prayer clothes for women halloween t shirt puff arm blouse танцова облека жени резервоари чипка бохо туника со долги ракави кошули хрохет блуза женски риболов кошула 2000 -те облека за жени плус големина кадифена женска облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент