Организатор на автомобили Dkiigame, задно седиште, Организатор на седишта за премија за автомобили, водоотпорна ткаенина од ткаенина мини ѓубре.
Новак

Организатор на автомобили Dkiigame, задно седиште, Организатор на седишта за премија за автомобили, водоотпорна ткаенина од ткаенина мини ѓубре.

DEN 3.00

Во достапна форма

Материјал со висок степен : Организаторот на задниот дел на автомобилот е изработен од висококвалитетен и издржлив материјал за ткаенини, кој може да се користи за водоотпорен, лесен за чист и долг животен век, така што вашиот автомобил може да се чува чист и уреден Мека постава, не грижете се за влечење во телото. Повеќенаменски дизајн : Оваа ставка не само што се користи како конзерва за ѓубре, туку може да се користи и како торба за складирање. Двоен дизајн на предната торба, удобен и практичен. Предниот џеб може да држи мали предмети како што се влажни марамчиња и крпи. Исто така погоден за дома, канцеларија. Преносливост : 9x7.8x5 во мала големина, кога не е во употреба, може да се склопи и да има мал отпечаток. Организаторот на седиштето на автомобилот е мал и лесен за носење. Вашиот идеален невидлив организатор на седиштето е да создаде чиста и уредна околина за вас. Лесен за инсталирање : Ременот е доволно долг за многу места во дизајнот на прицврстување на автомобилот, лесен за инсталирање и лесен за прилагодување. Овој конзерва за отпадоци од автомобил вреди да се има. Услуга за гаранција : Ние се грижиме за вашите повратни информации за торбата за складирање на автомобили и ние сме посветени на тоа да ви обезбедиме прекрасно искуство за купување, затоа ве молиме, не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања во врска со квалитетот и услугата, и ние ќе заштедиме бр напор да го добиете вашето задоволство. Материјал со висок степен : Организаторот на задниот дел на автомобилот е изработен од висококвалитетен и издржлив материјал за ткаенини, кој може да се користи за водоотпорен, лесен за чист и долг животен век, така што вашиот автомобил може да се чува чист и уреден. Мека постава, не грижете се за влечење во телото. Повеќенаменски дизајн : Оваа ставка не само што се користи како конзерва за ѓубре, туку може да се користи и како торба за складирање. Двоен дизајн на предната торба, удобен и практичен. Предниот џеб може да држи мали предмети како што се влажни марамчиња и крпи. Исто така погоден за дома, канцеларија. Преносливост : 9x7.8x5 во мала големина, кога не е во употреба, може да се склопи и да има мал отпечаток.

Главните карактеристики

Избор на клиент