ABS SOFFIT отвори, H&L Tech Round Wallид покритие таванот ABS Louver Grille Cover издувни гасови за издувни гасови со отвори за воздух со мува екранот за кујна и бања
Новак

ABS SOFFIT отвори, H&L Tech Round Wallид покритие таванот ABS Louver Grille Cover издувни гасови за издувни гасови со отвори

DEN 1.33

Во достапна форма

квалитетен апс Направено од материјал за квалитет на животната средина ABS. Издржлив и убав дизајн. Намалување на прашината во кујна или бања со мрежа за летање на екранот. Лесно е да се инсталира за свеж воздух во вашиот дом. Поврзување на цревото за црево или вентилации на цевки. Погодност е да се исчисти. Преносен и лесен за исцрпување на воздухот во затворен простор. Одличен и убав дизајн за издувна просторија. Направено од материјал за квалитет на животната средина ABS. Издржлив и убав дизајн. Намалување на прашината во кујна или бања со мрежа за летање на екранот. Лесно е да се инсталира за свеж воздух во вашиот дом. Поврзување на цревото за црево или вентилации на цевки. Погодност е да се исчисти. Преносен и лесен за исцрпување на воздухот во затворен простор. Одличен и убав дизајн за издувна просторија. Спецификација : Боја : Бел материјал : Квалитет АБС Дизајн : Крајно направено со : Меч на екранот за летање Белешка : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент