Комплет За Маникир Ножици За Нокти Комплет за Педикир 9-19 парчиња Комплет За Маникир Од Нерѓосувачки Челик Професионални Комплети За Чешлање Алатки За Нега На Нокт?
Новак

Комплет За Маникир Ножици За Нокти Комплет за Педикир 9-19 парчиња Комплет За Маникир Од Нерѓосувачки Челик Професионални Комплети За

DEN 0.67

Во достапна форма

Професионалниот сет за уметност за нокти содржи различни алатки за нега на раце, нега на лице и стапала за да ги задоволи сите ваши потреби и да го олесни чистењето на секојдневната нега Квалитет И издржливост нашите алатки за нокти се изработени од висококвалитетен челик, кој е цврст и издржлив, нема да избледат, убави, а сечилото е исто така релативно остро. видови алатки за нега на раце, нозе и лице, може да се користат независно за да се избегнат инфекции. Изберете го овој производ за лична хигиена. Најдобар избор за подароци, кожа за да ја задржите алатката цврсто недопрена. Врвот на комплетот е црната врвна кожна текстура школка, која се чувствува удобно, стилски и практично. Ова е најдобриот подарок за најблиските, пријателите, родителите, децата, сопрузите и сопругите. Пренослив и анти-изгубен ние дизајниравме деликатна кожна торба која е мала и софистицирана и може да се носи со вас во секое време. Патување, службено патување, дома или канцеларија, можете да бидете убава жена во секое време, насекаде. Професионалниот сет за уметност за нокти содржи различни алатки за нега на раце, нега на лице и стапала за да ги задоволи сите ваши потреби и да го олесни чистењето на секојдневната нега. Квалитет И издржливост нашите алатки за нокти се изработени од висококвалитетен челик, кој е цврст и издржлив, нема да избледат, убави, а сечилото е исто така релативно остро.

Главните карактеристики

Избор на клиент