3/8 во. х 6 во. Долго Лопата Малку/Лопатка Малку/Дрво Малку Од X1 Алатки
Новак

3/8 во. х 6 во. Долго Лопата Малку/Лопатка Малку/Дрво Малку Од X1 Алатки

DEN 132.32

Во достапна форма

Капка фалсификувани и термички обработени Дизајниран за брзо отстранување на чипови. 1/4 " Стебло за брза промена. Јасно печат со големина за лесна идентификација. Х1 Лопата Битови работат брзо и добиваат чисти дупки. Продолжените мамузи сечат јасни, чисти дупки во густа залиха без напор и секој бит е фалсификуван и термички обработен за да издржи ригорозна употреба. брзо менување на стеблото работи со вежби или ударни возачи. Овие парчиња лопати се совршени за многу проекти за ремоделирање низ домот, како и апликации за обработка на дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент