Савиленд Поли Гел Комплет За Нокти 8 Бои СО 96w U V Светилка За Нокти И 120ml Раствор За Лизгање Комплет
Новак

Савиленд Поли Гел Комплет За Нокти 8 Бои СО 96w U V Светилка За Нокти И 120ml Раствор За Лизгање Комплет

DEN 2.33

Во достапна форма

?КОМПЛЕТ ЗА ГЕЛ ЗА ПОЛИ НОКТИ-савиленд поли гел комплет вклучува 8 бои поли гел за продолжување на ноктите, 1*раствор за лизгање, 2*основен и врвен гел, 1*96 W ламба за нокти, 1*комплет за декорација на нокти, 1*датотека за нокти, 1*тампон за нокти, 100*двојни форми, 1*пинцети за уметност за нокти, 1*гел за лепак за кристал, 20*форми за нокти, 1*двоен крај ЧЕТКА ЗА НОКТИ, 1*ТУРКАЧ ЗА КУТИКУЛИ, 10*памучни влошки, 1*пластична чаша за уметност за нокти со двојна чаша Комплетот се-во-едно ја задоволува вашата различна потреба да правите продолжување на ноктите и уметност на ноктите, ве тера да уживате во шармот на продолжените нокти. ?МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН И ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ-комплет за гел за нокти Савиленд поли со u V светлина може да се користи за продолжување на ноктите, зајакнување на ноктите, поправка на скршени нокти, лепење сјај или светки и какви било дизајни за уметност на ноктите, ги прават вашите нокти да станат пофасцинантни. Може да ви помогне лесно да ги продолжите ноктите со двојна форма или форма на нокти по желба. Растворот за лизгање и четката за нокти со двојна завршница, исто така, можат да ви помогнат да го израмните и раширите гелот и се добро опремени што дури и почетниците лесно можат да создадат ефект на салон за нокти дома. ?КОМПЛЕТНА ГАЛАНТЕРИЈА-комплетот за нокти Савиленд поли гел содржи комплетни додатоци кои можат да ви помогнат да работите побрзо и полесно при правење екстензии за нокти. Алатките за уметност за нокти можат да ви помогнат да ја турнете и исчистите површината на ноктите пред да започнете. Комплетот украси за нокти може да ја украси вашата површина на ноктите, правејќи ја посјајна. Двојните форми и формите на ноктите го обликуваат гелот за продолжување во вашите нокти. 96w Висока моќност U V светлината може ефикасно да ги излечи сите Видови На U V гелови за нокти, и може да го постави времето 60 и 90 секунди.

Главните карактеристики

Избор на клиент