Soulaca 22 инчи Паметна БАЊА ПРЕДВОДЕНА ОД БЕЛ Панел ТВ IP66 Водоотпорен 12v ТУШ СПА Телевизија ATSC WiFi
Новак

Soulaca 22 инчи Паметна БАЊА ПРЕДВОДЕНА ОД БЕЛ Панел ТВ IP66 Водоотпорен 12v ТУШ СПА Телевизија ATSC WiFi

DEN 1.67

Во достапна форма

Далечинскиот управувач НА ТЕЛЕВИЗОРОТ е водоотпорен НА IP68 Значи дека можете да го ставите во вода, кога ќе се истуширате во вашата када. НЕМАТЕ проблем да го контролирате ТЕЛЕВИЗОРОТ!. I/USB x 2/Аудио Излез Порт/ LAN/Интегриран Wi-Fi. Компатибилен со Firestick И Google Chromecast и ТВ со Google Chrome, You Tube, Netflix Преземи веќе. ТВ работи на 12 Волти ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА и електрична мрежа 240-вклучени адаптери. Димензии на вдлабнатина За внатрешен ѕид( мм) : W438, 4 x H276, 2 x D30, 0 (W17, 25"x H10, 87"x D1, 18"). ВЕЗА Димензии други држачи за модели( мм) : 100 х 100 (3,93"х3, 93"). ?●ТВ ЗА БАЊА/ХОТЕЛСКА ТЕЛЕВИЗИЈА-Водоотпорниот ТЕЛЕВИЗОР Соулака Е Изграден според Водоотпорните Стандарди Сертифицирани СО IP66, Оваа Водоотпорна Технологија Може Ефикасно Да Спречи Оштетување на ТЕЛЕВИЗОРОТ од Испирање На Водата. Направете Го Одличен Погоден За Влажни Подрачја, Можете да го Инсталирате Насекаде Каде што Сакате, Во Близина на Кадата, Па дури И Под Туш. Напојуван со безбеден нисконапонски DC 12 V, Дозволете Ви Да се Опуштите Во Бањата и Да се Прилагодите на Вашите Омилени ТВ-Емисии. ?●ПАМЕТНА ЦЕЛОСНА HD LED ТВ-паметна дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА Со android 11.0 систем, имаат пристап до канали без тв кутија. Нема Потреба Од Воздух! ЦЕЛОСЕН HD подготвен ТЕЛЕВИЗОР, 16 : 9 екран, резолуција : 1920x1080, обезбедува висококвалитетни и живописни слики. За повеќе спецификации, ве молиме погледнете подолу опис на производот. ?`+ИНТЕРФЕЈС-ТВ/HDMIx2/USB x 2/Аудио Излез Порт/ LAN/Интегриран Wi-Fi. ТЕЛЕВИЗОРОТ со You Tube, Netflix Преземете веќе, можете да преземате Апликации од продавницата за интегрирани ТВ Апликации. ТВ работи на 12 Волти ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА и електрична мрежа 240-вклучени адаптери. ?€Димензии Димензија Вдлабнатина за во ѕид : W445 x H276x D30 (W17. ТЕЛЕВИЗОРОТ поддржува вграден држач за ѕид и ѕиден држач за ѕид се вклучени(обезбедете инструкции за инсталација). ?€ИСПОРАКА и ГАРАНЦИЈА-обично ни требаат 2-4 работни дена за да го испратиме производот преку DHL, Fed Ex или UPS-ОТ откако ќе се изврши и потврди плаќањето, а потоа дополнителни 3-7 работни дена за да стигнете до вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент