100 ПАРЧИЊА Стојат Торбички, 4 х 6 инчни Крафт-Хартиени Кеси За Храна Со Јасен Прозорец, Вреќи За Складирање Храна За Повеќекратна Употреба Торбички За Повторно Затво?
Новак

100 ПАРЧИЊА Стојат Торбички, 4 х 6 инчни Крафт-Хартиени Кеси За Храна Со Јасен Прозорец, Вреќи За Складирање Храна За Повеќекратна Употреба

DEN 3.00

Во достапна форма

БЕЗБЕДНИ МАТЕРИЈАЛИ-Сите овие торбички за стоење се изработени од висококвалитетна крафт хартија и пластика за храна за да понудат максимална гаранција за здравје и безбедност за вашето семејство, нетоксични, тешки, без мирис, безбедни за употреба ОСТАНЕТЕ СВЕЖИНА-Задебелете го дизајнот на патент, повторно запечатлив и еднократно, добар херметички за да ја држите внатрешната храна подалеку од вода, влага, прашина и мирис, Вреќите За складирање храна Од Крафт хартија помагаат во голема мера да се продолжи свежината. ДИЗАЈН НА ПРОЗОРЕЦ-торбичките за складирање храна имаат голем јасен преден прозорец за да може лесно да се категоризира, лесно можете да ја запознаете внатрешната содржина без да ги отворите торбите, додека дизајнот на стенд ап за погодност. ШИРОК ОПСЕГ НА УПОТРЕБА-Одлична водоотпорна и отпорна на истекување, претходно исечено затворање за лесно кинење, торбичките за застанување се широко користени за складирање ореви, овес, колачиња, бонбони, зрна кафе, зачини, бомби за капење, храна за кучиња и многу повеќе. Она што ГО ДОБИВАТЕ - димензии 4 "x6", пакетот доаѓа 100 пакети повторно запечатливи торбички за складирање храна, 100% добро изработена и тешка карактеристика, слободно контактирајте не доколку има проблем со нашите кеси за храна со заклучување со патент. Комплет од 100 кеси за храна Крафт добиваат различни производи добро спакувани и складирани, овие торбички за стоење ги задоволуваат вашите различни потреби за складирање. Големина мерки4 "х6", дизајн на стоење, торбичките За храна Крафт нудат одличен капацитет за складирање на суво овошје, зрна кафе, бонбони, колачиња, билки, чај, Хималајска Сол и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент