Алаза Калавера Мачки Беспрекорна Кулер Со Голем Капацитет Изолирана Торба За Ручек Торба За Ручек Поладна Торба
Новак

Алаза Калавера Мачки Беспрекорна Кулер Со Голем Капацитет Изолирана Торба За Ручек Торба За Ручек Поладна Торба

DEN 1188.80

Во достапна форма

Големина : 12 х 8,8 х 10,2 инчи Материјал : Полиестер +ПЕВА(Внатрешна Површина На Контејнерот). Капацитет : пространиот главен оддел може лесно да собере 24 лименки (330МЛ) или 12 пиво (330МЛ) со 1 преден џеб со патент и помошник, 2 странични мрежести џебови за дополнително складирање. Карактеристика : водоотпорен и отпорен на топлина дизајн чувајте ја храната свежа, чувајте ја ладна 12 часа ( подобро со пакет мраз за храна ). ЛЕСЕН за носење : Опремен со рачка за носење и прилагодливи ремени кои ви овозможуваат удобно да ја носите Поладната Торба. АЛАЗА е посветена обезбедете висококвалитетни производи и подобрете го задоволството на клиентите.Може да се користи како торба за ручек, торба за кампување, торба за риболов, патна торба, лов, патека, возење велосипед, ноќевање и други активности на отворено. Погоден и за мажи и за жени. Совршен за ладилник за ручек, кампување, пешачење, СКАРА, плажа, патување, на отворено итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент