Приклучете Светло За Приврзок Висечки Светла Со Кабел За Затемнување На Dimан Висечка Светилка Плетена Ткаена Абажур За Корпа,Индустриски Бохо Приклучок За Таванск
Новак

Приклучете Светло За Приврзок Висечки Светла Со Кабел За Затемнување На Dimан Висечка Светилка Плетена Ткаена Абажур За Корпа,Индустриски

DEN 639.84

Во достапна форма

€ugан Приклучок Во Приврзок Светло Q-Ова Е Рачно Изработена Ткаена Бамбусова Светилка Сенка Со Прекрасни Деликатни Детали И Прекрасна Надворешност Овој Уникатен И Елегантен Дизајн Ќе Донесе Бохо Атмосфера Во Вашата Соба И Ќе Го Разубави Вашиот Простор. ●Затемнет Прекинувач-Плетен Приклучок Во Висечка Светлина Дизајниран Со 1% -100% Избор На Осветленост, Само Треба Да Го Ротирате Прекинувачот Може Да ја Прилагоди Осветленоста Како што Сакате. Лесен За Употреба За Сите Возрасти Луѓе, Супер Корисен За Ракување. ●Вклучени Светилки Едисон Со затемнување - Во Споредба Со Другите Висечки Светилки, Нашата Висечка Таванска Светилка Содржи Една Затемнета Светилка Едисон (6w 2700k), Не Треба Да Купувате Дополнителни!. Додека Разговараме со Семејството, Нашите Висечки светилки создаваат пријатно чувство во домот, кога осветлувањето на приврзокот е напојувано, поголемиот дел од светлината е насочена надолу и надвор под нешто под агол, дифундира мек и пријатен сјај, создавајќи опуштена и удобна атмосфера за вас и вашето семејство!. €Совршена Декорација Q-Овој Бохо Лустер Светлосни Тела Ќе Биде Неверојатен Акцент За Дневна Соба, Спална Соба, Бебешка Соба, кујнски остров, Свадбен Декор Или Боемска Тема Parties.It Ќе Биде Убав И Практичен Подарок за Вашето Семејство или Пријатели. Плетен Приклучок во приврзок светлосна разновидност го Прави Идеален За секој домашен декор од крајбрежје до бохо и рустикален.

Главните карактеристики

Избор на клиент