Екомахоличари Премиум Заштитник На Подлогата За Ацер Предатор 17 17,3 инчен Лаптоп, Црн Капак На Подлогата За Допир Против Гребење Мат Против Отпечатоци Од Прсти, Дод?
Новак

Екомахоличари Премиум Заштитник На Подлогата За Ацер Предатор 17 17,3 инчен Лаптоп, Црн Капак На Подлогата За Допир Против Гребење Мат Против

DEN 3.00

Во достапна форма

Оваа заштитна налепница за подлога За Патека На Допир ќе ја заштити кожата на вашиот лаптоп од мали гребнатини и оштетувања Овој заштитник на капакот на подлогата за допир е прецизно дизајниран така што совршено се вклопува со подлогата за допир на вашиот лаптоп и обезбедува лесна за нанесување и беспрекорна завршница. Ова би вклучувало два заштитници едниот е засега и еден за подоцна или за која било грешка во апликацијата. Овој Заштитник На Подлогата за Допир е ултра тенок и едвај се чувствува дека се нанесува таму , ова не ја попречува работата на подлогата за допир и го зголемува искуството на тачпадот на вашиот лаптоп. Ова исто така не остава остатоци кога ќе се отстрани. Оваа Подлога За Допир е Дизајнирана да реагира многу, капакот има супериорна чувствителност на допир. , Вклучуваме Комплет За Инсталација со видео за инсталација во пакетот за да обезбедиме лесна и правилна инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент