Календар За Доаѓање
Новак

Календар За Доаѓање

DEN 576.00

Во достапна форма

Вклучува-разгледница за одмор ВЛЕЗЕТЕ ВО ПРАЗНИЧНИОТ ДУХ-Зачекорете Во прекрасната глетка На Северниот Пол, домот На Божиќ; Гледајте Ги Северните светла, слушајте Ги Божиќните звуци и одморете се покрај пријатниот камин. УЖИВАЈТЕ ВО ЦЕЛОСНОТО БОЖИЌНО ИСКУСТВО-Отворете нов подарок секој ден за вистинското Чувство на Доаѓање; Премногу возбуден и едвај чека? Исто така, ќе имате можност веднаш да ги отклучите сите присутни. ШЕСТ ПРЕДИЗВИКУВАЧКИ РЕЖИМИ НА ИГРА-25 игри во различни видови на игри : Натпревар 3, Бонбони Линии, Божиќни загатки, 2048 Подароци, Пиксел Уметност И Божиќ Судоку; Секој ден ќе имате повеќе нови нивоа за играње. ИГРАЈТЕ СО ПРИЈАТЕЛИТЕ и СЕМЕЈСТВОТО – 25 дена и многу предизвикувачки нивоа, од кои многу ќе можете да уживате во мултиплеер со 2 играчи за бескрајна Божиќна забава. 25 Дена, 25 изненадувања, 25 натпревари! Одбројувајте До Божиќ и уживајте во нов подарок секој ден! Замислете секое утро да се будите за време на сезоната на празници и ќе отворите ново фантастично изненадување.

Главните карактеристики

Избор на клиент