ОМУНИ Подвижни Колички Корпа За Перење Кошница За Перење Количка Правоаголник Тркалање Со Кеси Голема Сува Облека Количка За Отежнување Со Тркала Рамка Од Нерѓосу
Новак

ОМУНИ Подвижни Колички Корпа За Перење Кошница За Перење Количка Правоаголник Тркалање Со Кеси Голема Сува Облека Количка За Отежнување

DEN 1467.20

Во достапна форма

Ако Имате Какви Било Прашања Поврзани со Производот, Слободно Контактирајте Не, Ние Ќе Ви Одговориме и Решиме Во Рок од 24 Часа Тоа е Практична И Креативна Идеја За Подарок За Семејство, Соработник, Пријатели или Себе Што Ја Прави Секојдневната Задача За Перење Облека Поподнослива. Големина : 90*56*90 См, Носивост : 150 Кг. Материјал : Отстранлива Торба За Перење + Рамка Од Нерѓосувачки Челик. Универзални Тивки Отстранлив Дизајн, Лесен За Движење, Заштеда на Простор. Карактеристики : Издржлив : Материјали, Отпорност На Притисок, Добра Цврстина, Стабилност На Be150kgng : Четири Ролки, Лесен За Движење Универзален Дизајн На Ролери : Ротирачки 360°Универзалното Тркало Е Изработено од Издржливи Материјали и може да се Ротира 360° за Да се Олесни Одењето.Лесно За Склопување : Вклучувајќи Јасни Упатства и Хардвер за Инсталација.Опис : Оваа Тркалачка Количка е Убав И Корисен Додаток На Куќата. Неговиот Едноставен И Мултифункционален Дизајн Се Совпаѓа Со Секое Можно Место Каде Што Сакате да Го Користите и Обезбедува Одлично Организирано Решение За Вашата Кујна, Бања, Дневна Соба и Канцеларија , Исчистете Го Нередот И Ја Прави Вашата Куќа Уредна И Удобна Спецификација : Име : Количка За Перење : Беж , Сина, Боја На Кафе : 7 кгматеријал : Водоотпорна Крпа + нерѓосувачки Челик.

Главните карактеристики

Name:
Laundry Cart
Color:
Beige , Blue , Coffee Color
Weight:
7Kg
Material:
Waterproof Oxcloth + Stainless Steel.
Applied :
Laundry Room, School, Bedroom, Bathroom, Closet, Balcony, Living Room, Family,Apartment,College
Easy to Assemble:
Including Clear Instructions and Installation Hardware.
Package Content:
1*Laundry Cart:
Notice:
Decorative Items Shown in Product Photos Are Not Included.:
the Product Size is Purely Manual Measurement and There is an Error of 12Cm.It is a Normal Phenomenon.:
Please Be Reminded That Due to the Light and Screen Difference, the Item's Color May Be Slightly Different from the Pictures. :

Избор на клиент